0216 222 01 60

info@aktif-yasam.com

AKTİF PROJELERİMİZ

Evora Denizli MERKEZ EFENDİ 115 dönüm üzerine inşa edilen Evora Denizli, toplamda 5.000 kişilik yaşam alanına sahip 1.500 özel daireden oluşuyor.

Çukurova Tower KARTAL 9 farklı tipte 253 konut ve sosyal yaşam alanlarından oluşan Çukurova Tower projesinin inşaat alanı 33 bin 462 metrekare olarak belirlendi

Müge Apartmanı KADIKÖY 3 Bloktan oluşan prestijli konut projesi Müge Apartmanı’nın zarifliği ve yüksek tasarım kalitesi ilk adımda hissediliyor ve kaliteli bir yaşam alanı sunuyor.

Concord İstanbul 1. Etap KADIKÖY 6 Blok, 1173 konutluk dev projede tesis yönetim hizmeti, teknik hizmet ve bakım onarım hizmetleri verilmektedir.

Concord İstanbul 2. Etap KADIKÖY 6 Blok, 1173 konutluk dev projede tesis yönetim hizmeti, teknik hizmet ve bakım onarım hizmetleri verilmektedir.

Suadiye Sahil Suadiye / Kadıköy Suadiye Sahil projemizin alçak katlı bloklarında 107 m² ile 167 m² arasında yaşam alanları, rezidans bloğunda ise her katında 335 m²’lik eşsiz deniz manzaralı 5+1 daireler bulunmaktadır.

Metropark İKİTELLİ 25’er katlı 4 kule konut bloğu 230.191 m²'lik dev projede Tesis yönetim hizmeti, Teknik Hizmet ve bakım onarım hizmetleri verilmektedir.

Deluxia Palace ATAŞEHİR 482 Konutluk yaşam projesi Tesis yönetim hizmeti, Teknik Hizmet ve bakım onarım hizmetleri verilmektedir.

Deluxia Dragos Dragos / MALTEPE 25 katlı dev bir rezidans olan Deluxia Dragos’a Tesis yönetim hizmeti, Teknik Hizmet ve bakım onarım hizmetleri verilmektedir.

Evora Park SANCAKTEPE 432 Konutluk yaşam projesi Tesis yönetim hizmeti, Teknik Hizmet ve bakım onarım hizmetleri verilmektedir.

Upcity Flats KARTAL 340 dairelik 5 blok Upcity Flats, 10 Katlı 3 Blok Residence, 12 Katlı 2 Blok Residence Tesis yönetim hizmeti, Teknik Hizmet ve bakım onarım hizmetleri verilmektedir.

Uplife Park KARTAL 19 katlı 5 Blok, 4 adet ticari ünite, Spor kompleksi, Toplam 567 daireye esis yönetim hizmeti, Teknik Hizmet ve bakım onarım hizmetleri verilmektedir .

Deluxia Suites ATAŞEHİR 220 adet daire, Fitness Center, Açık ve kapalı yüzme havuzu hepsinin bakım ve temizlik hizmetleri verilmektedir.

Evora İstanbul A Parsel TUZLA 1509 Konutluk yaşam projesi Tesis yönetim hizmeti, Teknik hizmet ve bakım onarım hizmetleri verilmektedir.

Evora İstanbul B Parsel TUZLA 860 Konutluk yaşam projesi Tesis yönetim hizmeti, Teknik hizmet ve bakım onarım hizmetleri verilmektedir.

Evora İstanbul C Parsel TUZLA 697 Konutluk yaşam projesi Tesis yönetim hizmeti, Teknik hizmet ve bakım onarım hizmetleri verilmektedir.

Evora İstanbul D Parsel TUZLA 396 Konutluk yaşam projesi Tesis yönetim hizmeti, Teknik hizmet ve bakım onarım hizmetleri verilmektedir.

Evora İstanbul E Parsel TUZLA 1322 Konutluk yaşam projesi Tesis yönetim hizmeti, Teknik hizmet ve bakım onarım hizmetleri verilmektedir.

Evora İstanbul F Parsel TUZLA 196 Konutluk yaşam projesi Tesis yönetim hizmeti, Teknik hizmet ve bakım onarım hizmetleri verilmektedir.

Rings İstanbul SANCAKTEPE 526 bağımsız bölüm 9 katlı 25 blok, fitness center, tesis yönetim hizmeti, teknik hizmet ve bakım onarım hizmetleri verilmektedir.