0216 222 01 60

info@aktif-yasam.com

HABERLER

Sayfiye Sitesi 2017 Yılı Olağan Kat Malikleri Genel Kurul Toplantısı 26 Şubat 2017 tarihinde yapılan toplantıda İşletme Müdürü tarafından 2016 yılı faaliyetleri ve 2017 yılı demirbaş bütçe detayları kat maliklerimize aktarılmıştır.

Uptwins 2017 Yılı Olağan Blok Kat Malikleri Genel Kurul Toplantısı 26 Şubat 2017 tarihinde yapılan toplantıda 2016 yılı faaliyetleri sunumu gerçekleştirilmiş ve 2017 yılı planlanan faaliyetler hakkında bilgiler kat maliklerimize aktarılmıştır.

2017 "Daire Sakini Memnuniyeti" Yılı Faaliyetlerimizin kalbine her zaman için sakinlerimizi yerleştiriyor; “insana hizmet merkezli ” anlayışımız doğrultusunda, önümüzdeki süreçte koşulsuz daire sakini memnuniyeti çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Upcity Flats 2017 Yılı Blok Kat Malikleri Olağan Genel Kurul Toplantısı 12 Şubat 2017 tarihinde yapılan toplantıda 2016 yılı faaliyetleri sunumu gerçekleştirilmiş ve 2017 yılı planlanan faaliyetler hakkında bilgiler kat maliklerimize aktarılmıştır.

Deluxia Dragos 2017 Yılı Blok Kat Malikleri Olağan Genel Kurul Toplantısı 12 Şubat 2017 tarihinde yapılan toplantıda İşletme Müdürü tarafından 2016 yılı faaliyetleri sunumu gerçekleştirilmiş ve 2017 yılı planlanan faaliyetler hakkında bilgiler kat maliklerimize aktarılmıştır.

Sektörde Bir İlk! Site Sakinlerine Ücretsiz Sağlık Hizmeti Aktif Yaşam ve Johns Hopkins Medicine (ASM) işbirliği ile gerçekleştirilen sağlık projesi kapsamında, projelerimizde sağlık kabinleri kurularak site sakinlerimize sağlık hizmeti başlamıştır. Sakinlerimizin ücretsiz yararlanabileceği hizmetler arasında, ateş ölçme ve takibi, tansiyon ölçme ve takibi, nabız ölçme ve takibi, kan alma, enjeksiyon uygulama (IV, IM, SC), serum takma, yara bakımı (dekübit), pansuman, trakeostami bakımı, peg bakımı yer almaktadır. Sakinlerimiz tıbbi ikinci görüş hizmeti ve ambulans hizmetlerinden de ücretsiz faydalanabileceklerdir.

Evorapark 2017 Yılı Blok Kat Malikleri Olağan Genel Kurul Toplantısı 29 Ocak 2017 tarihinde yapılan toplantıda İşletme Müdürü tarafından 2016 yılı faaliyetleri sunumu gerçekleştirilmiş ve 2017 yılı planlanan faaliyetler hakkında bilgiler kat maliklerimize aktarılmıştır. 2017 ve 2018 yılları için de görev yapmak üzere tekrar seçilen Yönetim Kurulu üyelerimizi tebrik ediyoruz...

Ülke Ekonomisine Katkı 2016 yılı içerisinde tüm projelerimizden toplanan geri dönüşüm atıkları yetkililere teslim edilerek ülke ekonomisine katkıda bulunulmuştur.

Deluxia Palace 2017 Yılı Blok Kat Mlikleri Olağan Genel Kurul Toplantısı 22 Ocak 2017 tarihinde yapılan toplantıda İşletme Müdürü tarafından 2016 yılı faaliyetleri sunumu gerçekleştirilmiş ve 2017 yılı planlanan faaliyetler hakkında bilgiler kat maliklerimize aktarılmıştır.

Upcity Residence 2017 Yılı Blok Kat Malikleri Olağan Genel Kurul Toplantısı 21 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirilen toplantı sonucu 2 yıl görev yapmak üzere seçilen temsilciler kurulumuzu tebrik ediyoruz.

Evora İstanbul 101 Ada 4 Parsel (A Parsel) Blok Kat Malikleri Olağn Genel Kurul Toplantısı 17-18-19 Ocak 2017 tarihlerinde yapılan toplam 15 Blok Genel Kurul Toplantısı başarı ile sonuçlanmıştır. Yeni seçilen Temsilciler Kurulumuza 2 yıllık süreli görevlerinde başarılar diliyor ve tebrik ediyoruz....

Evora İstanbul 103 Ada 4 Parsel (D Parsel) Blok Kat Malikleri Olğan Genel Kurul Toplantısı 16 Ocak tarihinde Evora İstanbul 103 Ada 4 parsel (D Parsel) genel kurul toplantısı değerli kat maliklerimizin katılımı ile gerçekleştirildi. 2017 ve 2018 yılları arasında görev yapmak üzere seçilen temsilciler kurulumuzu tebrik eder, yeni görevlerinde başarılar dileriz...

Uplife Park 2017 Yılı Blok Kat Malikleri Genel Kurul Toplantısı 15 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirilen UPLİFE PARK genel kurul toplantısı kat maliklerimizin katılımı ile gerçekleştirildi. 2017 ve 2018 yılları için de görev yapmak üzere tekrar seçilen Yönetim Kurulu üyelerimizi tebrik ediyoruz...

Deluxia Suites 2017 Yılı Blok Kat Malikleri Olağan Genel Kurul Toplantısı 14 Ocak 2017 tarihinde Ataşehir bölgesinde bulunan DELUXİA SUİTES projemizin genel kurul toplantısı kat maliklerimizin katılımı ile gerçekleştirildi. Başarı ile sonuçlanan toplantı sonucu seçilen Temsilciler Kurulu üyelerimizi tebrik ediyoruz...

Concord İstanbul'da Teslimler Başladı Daire teslimleri sırasında Teknik Yapı müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışan Aktif Yaşam A.Ş. Genel Müdürü Volkan GENCAL “Concord İstanbul projesini bünyemize katarak toplam 18 proje ile yaklaşık 30.000 kişinin hayatına dokunmanın gururu içerisindeyiz. “ diyerek konut teslimlerinde daire sahiplerine yönetim faaliyetleri ve diğer ayrıcalıklı hizmetler hakkında bilgiler verdi.

Muhasebe Personeli Eğitim Programı Kurum kültürümüzün en önemli parçası olan eğitimlerimizi bu kez de 10 Aralık 2016 tarihinde Muhasebe Personellerimiz ile gerçekleştirdik. PATHFINDER Coaching & Training Development Center tarafından, Uluslararası Eğitmen Ali Engin koçluğunda gerçekleştirilen eğitim programı 1. Etabında, "Davranış Sanatında Ustalaşmak " konusuna yer verildi.

Divan İstanbul Asia Eğitim Programı Kurum kültürü olarak her fırsatta kendini yenilemeyi ve geliştirmeyi ilke edinmiş anlayışımız ile 12-13 Kasım 2016 tarihlerinde Divan İstanbul Asia otelinde bir araya gelen Aktif Yaşam ve Teknik Güvenlik yöneticileri keyifli anlar yaşadılar. PATHFINDER Coaching & Training Development Center tarafından, Uluslararası Eğitmen Ali Engin koçluğunda gerçekleştirilen eğitim programı 1. Etabında, "Kurumsal İşve Çalışma Modeli Farkındalık Atölyesi " - "İlişki ve Çatışma Yönetimi konuları işlendi.

Metropark Tanışma Partisi Dire Sakinlerimizin ve çocuklarımızın bir gününe anlam ve renk katmak için Tanışma Partisi düzenlendi.

LÖSEV Etkinliği LÖSEV tarafından tüm projelerimizde "Her Kurban Lösemili Çocuklara Can" kampanya tanıtımları gerçekleştirildi.

Belkide Sensin 2. Kök Hücre Festivali Evora Seferber Oldu !  Donör ol, hayat kurtar sloganiıyla yola çıkan, lösemi tedavisi ve kök hücre donörlüğünü insanlara öğretmeyi amaçlayan Belkide Sensin organizasyonunun düzenlediği EVORA & BELKİ DE SENSİN 2. KÖK HÜCRE FESTİVALİ  7 mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Sayın Evora Malikleri 109 kök hücre donör adayı ve 110 ünite kan bağışı ile büyük duyarlılık göstermiştir.

İftar Yemeğinden Görüntüler Aktif Yaşam & Teknik Güvenlik çalışanları 14.06.2017 tarihinde iftar yemeğiyle bir araya geldi.

23 Nisan Kutlamaları Projelerimizde gerçekleştirilen 23 Nisan kutlamarından görüntüler.