0216 222 01 60

info@aktif-yasam.com

Genel Müdür Mesajı
 • Profesyonel tesis yönetimi, bir yapının ihtiyaçlarına en iyi ve en düşük maliyetlerle ulaşmasını sağlamak, kaliteli bir çalışma ortamı yaratmak ve yapı için gerekli olan destek hizmetlerini bir organizasyon tarafından sağlamaktır.

  Birlikte yaşama kültürünün yarattığı siteler, tüketim tarzının değişiminden kaynaklanan AVM ler ve toplu hizmet alımının gerçekleştiği yaşam alanları (hastaneler, okullar, ofisler vs.) bilgi sistemleri destekli yönetim uygulamalarına ihtiyaç duymaktadırlar. Bu ihtiyaçların karşılanması adına sektöründeki öncü firmalarla yapılan anlaşmalarla yaşam alanları, değerlerini artırmakta ve çekim merkezi haline gelmektedir.

  İnsanların profesyonel yönetilen tesislerde, yaşama ve hizmet alma isteği yapımcı firmaları, daha mimari proje aşamasında bu konu üzerinde detaylı çalışmaya yöneltmiş ve binalarda hizmet alıcıların daha mutlu ve huzurlu olması adına titizlikle davranmalarını sağlamıştır. Dolayısıyla insanların ahenkle bir arada yaşayacakları güvenlikli tesisler inşa edilmeye başlanmıştır.

  Bugün kurumsal firmalar ve tesisler profesyonel olarak yönetilmesine rağmen, gelecekte tüm yapılar bu hizmeti talep edecektir. Dolayısıyla bu sektör büyümeye son derece açıktır. Ancak bu sektördeki firmaların kaliteli hizmet verme konusunda son derece hassas olmaları gerekmektedir. Kendisini bu konuda geliştiren şirketler öne çıkarken, diğerleri zaman içinde pazardan çekilmek zorunda kalacaklardır.

  Teknoloji, kalite ve müşteri memnuniyeti açısından, sektöründe lider bir kuruluş olarak Aktif Yaşam A.Ş. ve Teknik Güvenlik A.Ş. , çevreye, topluma ve çalışanlarına karşı sorumluluklarının bilincinde, müşterilerine beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet vererek memnuniyetlerini sağlamaktadır.

  Felsefemiz mal ve hizmet temin ettiğimiz tedarikçilerimizle, öncelikle kalite, çevre duyarlılığı ve iş güvenliğini sağlayacak işbirliği ve güven çerçevesinde çalışarak verimliliğimizi arttırmak, bütün faaliyet alanlarında ve hizmet birimlerinde tüm faaliyetlerimizi sistematik ve düzenli bir şekilde değerlendirerek sürekli daha iyiye ve doğruya yönelmek ve bu sayede müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

  Teknik Yapı Holding bünyesinde 2006 yılında kurulan Aktif Yaşam A.Ş. ve Teknik Güvenlik A.Ş. güçlü kadrosu ile çözüm odaklı anlayışı ve paydaşlara en iyi hizmeti verme ilkesini benimsemiştir. Bugün 600 den fazla çalışanı ile 12 500 konuta, 1 000 000 m2 den fazla yaşam alanına hizmet vermektedir.

  Teknolojinin ve trendlerin hızla değiştiği bu çağda biz de tecrübemiz, kaliteli personelimiz, inovatif düşünceye açık kurumsal stratejimizle sektörümüzdeki yerimizi daha üst sıralara çıkarmak için çalışacağız.

  Kuruluşundan bugüne kadar şirketimizin bu seviyeye gelmesinde emeği olan çalışanlarımıza, yönetim kurulumuza, güveniyle bizi bu noktaya getiren tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

  Aktif Yaşam A.Ş. Genel Müdürü