0216 222 01 60

info@aktif-yasam.com

HAKKIMIZDA KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

AKTİF YAŞAM A.Ş., 11 Temmuz 2006 yılında kurulmuş sektöründe lider firmalar arasında yer alan bir Tesis Hizmet Yönetim Şirketi’dir. Hâlihazırda 18 Toplu Yapı içerisinde bulunan 11.000 konut ve 30.000 sakine 600 çalışanı ile hizmet vermektedir. Müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine amaç edinmiş, kalifiye elemanlarıyla sektöründe en iyi firmalardan birisi olma azim ve kararlılığındadır.

Değerlerimiz “Daire sakini olan dostlarımızı düşünme” prensibi ile çevresine, çalışanlarına ve dostlarına bağlı, iş ahlakı yüksek, proaktif yaklaşımımız ile hedeflediğimiz sosyal ve çevresel sorumlulukları yerine getiren şirket kimliğimiz, ticari kararlarımızın esasını oluşturur. Yönetim ve işletme hizmetini, bilinçli, eğitimli, disiplinli, fiziki yeterlilikte ve deneyimli eleman, idareci ve yöneticilerden oluşan bir kadro ile yerine getirecek, tam müşteri memnuniyeti prensibimizden yola çıkarak, “güvenilir çözümler üretmek için varız” anlayışıyla yapılanmayı esas aldık.

Şirket İçi Eğitimlerimiz

Aktif yaşam profesyonel kadrosu iç eğitimler ile düzenli olarak kendini geliştirir ve personel eğitimine yatırım yapar. Pazardaki gücümüze güç katmak için İnsanı en önemli kaynak olarak görür ve bu ilke ile işe alım sürecini yönetiriz. Kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedeflemiş bir kurum olarak, kurum içinde yatay ve dikey kariyer olanaklarını çalışanlarımızla paylaşırız.